Psací stůl SPEED ABS B7 bílá | grafit | červená

Psací stůl SPEED Typ B7 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru bílá / grafit / červená. Větší pracovní stůl má 3 zásuvky a... více informací »
Psací stůl SPEED ABS B7 bílá | grafit | červená
6 182 Kč
Do obchodu
Psací stůl SPEED Typ B7 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru bílá / grafit / červená. Větší pracovní stůl má 3 zásuvky a...

Psací stůl SPEED Typ B7 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru bílá / grafit / červená. Větší pracovní stůl má 3 zásuvky a dvířka s úchytkami ve tvaru pneumatik, další úložné prostory jsou otevřené. Hrany stolu chrání ABS s vysokou odolností proti poškození. Doporučujeme přikoupení více nábytku z dětské kolekce Speed, která byla vytvořena pro malé milovníky pohádky Cars s čele s oblíbencem Blesk McQueenem! Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 120 cm – hloubka 50 cm – výška 74 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá-červená-grafit-Černá
Tento vynikající kousek Psací stůl SPEED ABS B7 bílá můžete najít již dnes na našem webu v oblíbené sekci psací stoly! Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty z této oblíbené rubriky za báječnou cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. představuje kvalitní zboží U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další prověřené produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt Psací stůl SPEED ABS B7 bílá | grafit | červená pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete tady a teď právě opravdu levně! V akci od 6 182 Kč.