jídelní stůl IV13

Jídelní stůl Ivo IV13 nabízíme z lamina v dezénu dub april. Stůl s vrchní deskou o síle 28mm snadno rozložíte a můžete servírovat oběd či... více informací »
jídelní stůl  IV13
5 806 Kč
Do obchodu
Jídelní stůl Ivo IV13 nabízíme z lamina v dezénu dub april. Stůl s vrchní deskou o síle 28mm snadno rozložíte a můžete servírovat oběd či...

Jídelní stůl Ivo IV13 nabízíme z lamina v dezénu dub april. Stůl s vrchní deskou o síle 28mm snadno rozložíte a můžete servírovat oběd či večeři pro své hosty. Dekor dřeva v kombinaci s černými kovovými detaily působí masivně. V naší nabídce naleznete ucelený obývací pokoj. Prohlédněte si celou kolekci Ivo a vyskládejte si obývací pokoj a jídelnu dle vašich představ a možností. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Diskontní produkt jde získat zrovna tu na webu v sekci jídelní stoly. Nyní si můžete pořídit jiné produkty ze zmíněné sekce za výhodné peníze! U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí prvotřídní zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! To však není vše, máme toho více. Podívejte se také na další prověřené kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento kus jídelní stůl IV13 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. naleznete na našich stránkách se slevou. Teď za akční cenu 5 806 Kč.