Jídelní stůl Capital

Velký rozkládací jídelní stůl Capital zaujme svoji elegancí a nadčasovým čistým designem, který vládne letošním trendům v oblasti nábytku.... více informací »
Jídelní stůl Capital
9 960 Kč
Do obchodu
Velký rozkládací jídelní stůl Capital zaujme svoji elegancí a nadčasovým čistým designem, který vládne letošním trendům v oblasti nábytku....

Velký rozkládací jídelní stůl Capital zaujme svoji elegancí a nadčasovým čistým designem, který vládne letošním trendům v oblasti nábytku. Podstava je z oceli v černé barvě. Deska stolu z laminované MDF imituje dřevodekor v odstínu dub zlatý. Dodáváme v demontu. Dopřejte své jídelně luxus v podobě tohoto stolu !

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva černá Hodně oblíbený produkt Jídelní stůl Capital můžete pořídit již dnes tu na našich stránkách umístěný v rubrice jídelní stoly! Nyní můžete získat ještě další zboží z naší kategorie za nejnižší cenu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. nabízí vysoce kvalitní produkty

Výjimečný a žádaný kus Jídelní stůl Capital s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít tady teď skutečně levně. Akční cena již od 9 960 Kč.