Jídelní stůl Helena

Jídelní stůl Helena z kvalitního 36 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Můžete si vybrat ze 3 rozměrů horní... více informací »
Jídelní stůl Helena
4 520 Kč
Do obchodu
Jídelní stůl Helena z kvalitního 36 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Můžete si vybrat ze 3 rozměrů horní...

Jídelní stůl Helena z kvalitního 36 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Můžete si vybrat ze 3 rozměrů horní desky. Tento jídelní stůl nabízíme i v rozkládací variantě o 40 cm(viz varianty produktu). Po rozložení stolu získáte obdélníkovou plochu o rozměru 70×150 cm, 80×160 cm nebo 85×170 cm. Na roztahovacím dílu je směr let dřeva jiný, než na horní desce.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozkládací ano-neTento velmi oblíbený produkt jde nakoupit snadno tady a teď na našich stránkách v kategorii jídelní stoly. Nyní můžete koupit jiné výrobky z této sekce za super ceny. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vám nabízí špičkové produkty. Podívejte se sami! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento diskontní kus Jídelní stůl Helena od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat u nás nyní za akční cenu. Akční cena již od 4 520 Kč.