Jídelní stůl LT16

Jídelní stůl Loft LT16 nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Stylové kovové nohy dodávají nábytku lehkost. Černá... více informací »
Jídelní stůl  LT16
7 603 Kč
Do obchodu
Jídelní stůl Loft LT16 nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Stylové kovové nohy dodávají nábytku lehkost. Černá...

Jídelní stůl Loft LT16 nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Stylové kovové nohy dodávají nábytku lehkost. Černá barva krásně koresponduje s kovovými úchytkami, vnitřky polic a ozdobným elementem podél korpusu a zdůrazňuje mimořádnou eleganci nábytku. V naší nabídce naleznete ucelené sestavy Loft (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Loft a vyberte si nábytek dle vašich představ a možností.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-KovKvalitní a oblíbený produkt pořídíte snadno na našem webu v rubrice jídelní stoly. Nyní koupíte zlevněné zboží ze zmíněné rubriky za báječnou cenu.

Tento designový výrobek Jídelní stůl LT16 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte tady a teď právě se slevou! Nabídky již od 7 603 Kč.