Jídelní stůl Madrid

Jídelní stůl Madrid z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Rohy stolu jsou zakulacené. Masivní podnož... více informací »
Jídelní stůl Madrid
4 806 Kč
Do obchodu
Jídelní stůl Madrid z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Rohy stolu jsou zakulacené. Masivní podnož...

Jídelní stůl Madrid z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Rohy stolu jsou zakulacené. Masivní podnož moříme a lakujeme do dezénu horní desky (viz varianty produktu). Rozpětí nohou – šířka 85 cm, hloubka 52 cm.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Povedený výrobek Jídelní stůl Madrid je k dispozici teď u nás ve známé rubrice jídelní stoly. Nyní si můžete koupit unikátní zboží z této kategorie za parádní cenu. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce další prověřené produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel FORLIVING s.r.o. představuje skvělý sortiment.

Velmi oblíbený výrobek Jídelní stůl Madrid značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit na našich stránkách nyní opravdu výhodně. Nyní pořídíte jen za 4 806 Kč.