Jídelní stůl San Marino

Moderní jídelní stůl San Marino nabízíme v řadě rozměrů a moderních dezénů ve variantě pevný i rozkládací o 40 cm. Stůl je vyroben z... více informací »
Jídelní stůl San Marino
5 260 Kč
Do obchodu
Moderní jídelní stůl San Marino nabízíme v řadě rozměrů a moderních dezénů ve variantě pevný i rozkládací o 40 cm. Stůl je vyroben z...

Moderní jídelní stůl San Marino nabízíme v řadě rozměrů a moderních dezénů ve variantě pevný i rozkládací o 40 cm. Stůl je vyroben z kvalitních laminovaných desek, opatřených nárazuvzdornou plastovou hranou ABS, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. To předurčuje stůl ke každodennímu užívání, kde oceníte jeho snadnou údržbu. Deska stolu je zesílena na 36 mm, rozměry desky viz varianty produktu. Podnož stolu je lichoběžníkového tvaru z laminované desky síly 44 mm. Patky podnože si můžete zvolit z téže laminované desky o síle 22 mm, z MDF desky o síle 25 mm stříkané do šedostříbrného odstínu nebo z ocelové desky tloušťky 6 mm s povrchovou úpravou komaxit – imitace nerez. Výška stolu je cca 75 cm v závislosti na použitých patkách. Prosíme, berte na vědomí, že na roztahovacích dílech u těchto jídelních stolů je směr let dřeva jiný, než na horní desce. Děkujeme za pochopení.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Kov-MDF
Tento kvalitní produkt Jídelní stůl San Marino máte možnost pořídit taky tu na stránkách v oblíbené sekci jídelní stoly. Nyní můžete koupit unikátní produkty z této populární sekce za akční cenu.

Tento akční a ve slevě produkt Jídelní stůl San Marino od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte u nás za akční cenu! Nyní lze objednat jen za 5 260 Kč.