Jídelní stůl – oválný 2

Masiv - smrk. Kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny,... více informací »
Jídelní stůl - oválný 2
13 093 Kč
Do obchodu
Masiv - smrk. Kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny,...

Masiv – smrk. Kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 25 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozkládací ne Tento žádaný produkt Jídelní stůl – oválný 2 lze získat bezstarostně tady u nás v oblíbené kategorii jídelní stoly. Mrkněte na další produkty z naší rubriky za nejlepší ceny! Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další vybrané kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Jídelní stůl - oválný 2 od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. seženete na našich stránkách teď za výprodejovou cenu! Akční cena 13 093 Kč.