Jídelní stůl Stanford

Moderní jídelní stůl Stanford vyrobený z lakované MDF v kombinaci s lakovanou ocelí. Stůl je rozkládací. Provedení bílá. Dodáváno v... více informací »
Jídelní stůl Stanford
13 236 Kč
Do obchodu
Moderní jídelní stůl Stanford vyrobený z lakované MDF v kombinaci s lakovanou ocelí. Stůl je rozkládací. Provedení bílá. Dodáváno v...

Moderní jídelní stůl Stanford vyrobený z lakované MDF v kombinaci s lakovanou ocelí. Stůl je rozkládací. Provedení bílá. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Vynikající produkt Jídelní stůl Stanford pořídíte teď na stránkách umístěný v rubrice jídelní stoly! Připravili jsme unikátní produkty ze zmíněné rubriky za super ceny! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. může nabídnout kvalitní výrobky. Udělejte radost sami sobě!

Tento designový výrobek Jídelní stůl Stanford od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat právě zde ve slevě. Právě lze objednat jen za 13 236 Kč.