Jídelní stůl Vigo

Jídelní stůl Vigo z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Nohy stolu z masivního buku moříme a lakujeme... více informací »
Jídelní stůl Vigo
3 839 Kč
Do obchodu
Jídelní stůl Vigo z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Nohy stolu z masivního buku moříme a lakujeme...

Jídelní stůl Vigo z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Nohy stolu z masivního buku moříme a lakujeme do dezénu horní desky (viz varianty produktu). Prostor pro židle má delší strana 73 cm, kratší strana 48 cm. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozkládací ne Ve slevě tento produkt jde nakoupit bezstarostně tu na našem webu umístěný v kategorii jídelní stoly. Nyní můžete najít nové produkty ve zmiňované sekci za extra cenu! Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. vám nabízí top sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Unikátní a oblíbený výrobek Jídelní stůl Vigo od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. najdete zrovna opravdu výhodně. Právě teď jen za 3 839 Kč.