Jídelní stůl

Jídelní stůl na masivních nohách - 10 cm. Materiál dubový masiv s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je... více informací »
Jídelní stůl
21 210 Kč
Do obchodu
Jídelní stůl na masivních nohách - 10 cm. Materiál dubový masiv s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je...

Jídelní stůl na masivních nohách – 10 cm. Materiál dubový masiv s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor dub Zajímavý produkt můžete pořídit také tady a teď na našem webu v populární kategorii jídelní stoly! Najděte si akční produkty ze zmíněné sekce jednoduše online! Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí prvotřídní produkty U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další kvalitní zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený kus Jídelní stůl od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete tady a teď v akci! Právě lze objednat jen za 21 210 Kč.