Konferenční stůl

Konferenční stůl Jagger 100 v dezénu dub monastery / černá. Stolek s odkládací plochou nabízíme z lamina o síle 18mm (horní... více informací »
Konferenční stůl
2 805 Kč
Do obchodu
Konferenční stůl Jagger 100 v dezénu dub monastery / černá. Stolek s odkládací plochou nabízíme z lamina o síle 18mm (horní...

Konferenční stůl Jagger 100 v dezénu dub monastery / černá. Stolek s odkládací plochou nabízíme z lamina o síle 18mm (horní deska) a 16mm (korpusy). Kompozice nábytku s kovovými úchytkami vám zajistí vytvoření útulného a současně elegantního pokoje. S jednotlivými prvky z kolekce Jagger si vytvoříte mnoho jedinečných uspořádání. Dodáváme v demontu. Pro snadné a rychlé objednání jsme pro vás vytvořili ucelenou obývací sestavu a ložnici (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Oblíbený a kvalitní produkt Konferenční stůl můžete dostat aktuálně tu na našem webu zařazený v sekci konferenční stolky. Máme pro vás ještě další produkty ve zmíněné rubrice za výborné peníze!

Tento exkluzivní výrobek Konferenční stůl od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit zde nyní ve slevě. Teď za akční cenu 2 805 Kč.