Jídelní stůl Marcello

Luxusní jídelní stůl Marcello je vyrobený z lakované MDF. Podstava je z nerez oceli. Stůl dodáváme v bílé barvě. Stůl je rozkládací. Dodáváno... více informací »
Jídelní stůl Marcello
17 044 Kč
Do obchodu
Luxusní jídelní stůl Marcello je vyrobený z lakované MDF. Podstava je z nerez oceli. Stůl dodáváme v bílé barvě. Stůl je rozkládací. Dodáváno...

Luxusní jídelní stůl Marcello je vyrobený z lakované MDF. Podstava je z nerez oceli. Stůl dodáváme v bílé barvě. Stůl je rozkládací. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov-Lakovaná MDFNový produkt lze koupit bezstarostně tady na našem webu v rubrice jídelní stoly. Najděte si skvělé produkty z této populární sekce v akci. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na další prověřené zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní produkty.

Oblíbený a kvalitní výrobek Jídelní stůl Marcello od známé společnosti FORLIVING s.r.o. naleznete tady nyní opravdu levně. Akční cena 17 044 Kč.