ní jídelní stůl ISEO

Stoly ISEO nabízíme z masivního jádrového buku, jasanu nebo divokého dubu. Jídelní stůl je ošetřený transparentním lakem, který evokuje efekt... více informací »
ní jídelní stůl ISEO
17 638 Kč
Do obchodu
Stoly ISEO nabízíme z masivního jádrového buku, jasanu nebo divokého dubu. Jídelní stůl je ošetřený transparentním lakem, který evokuje efekt...

Stoly ISEO nabízíme z masivního jádrového buku, jasanu nebo divokého dubu. Jídelní stůl je ošetřený transparentním lakem, který evokuje efekt voskovaného dřeva. Masivní stolová deska má sílu 25 mm. Stoly nejsou rozkládací, ale nabízíme je v řadě rozměrů. Váš výběr prosím zvolte ve variantách produktu. Doporučujeme přikoupení jídelní židle či lavice ze stejné kolekce (viz související produkty). Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 75
Tento exkluzivní produkt ní jídelní stůl ISEO je k dispozici taky tu na webu zařazený v kategorii jídelní stoly. Vyhledejte si ještě jiné produkty z této známé rubriky za báječnou cenu.

Tento kvalitní výrobek ní jídelní stůl ISEO od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete tady teď právě levně. Cena již od 17 638 Kč.