PC stůl KING 09

PC stůl King 09 nabízíme v řadě moderních dezénů. Díky širokému výběru barevných odstínů ladí snad ke všem obývacím... více informací »
PC stůl KING 09
4 683 Kč
Do obchodu
PC stůl King 09 nabízíme v řadě moderních dezénů. Díky širokému výběru barevných odstínů ladí snad ke všem obývacím...

PC stůl King 09 nabízíme v řadě moderních dezénů. Díky širokému výběru barevných odstínů ladí snad ke všem obývacím stěnám. PC stůl se hodí především do interiérů, kde klademe důraz na moderní a stylové bydlení. Nábytek dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém King je tím pravým! Kolekce King je z kvalitního lamina o síle 16 mm, luxusní dojem navozují pololesklé plochy a kombinace barev, které jen tak nevyjdou z mody. Skříňky a zásuvky otevřete pomocí systému PUSH TO OPEN, kdy stačí jen zlehka zatlačit. Díky důmyslnému systému je nábytek bezúchytkový, a tak lépe vynikne jeho čistý design a jednoduché linie.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento kvalitní a žádaný výrobek je k sehnání přímo na našich stránkách v oblíbené sekci kancelářské stoly! Prozkoumejte jiné produkty z této známé kategorie na pár kliknutí. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní produkty. A tady je důkaz.

Tento skvělý výrobek PC stůl KING 09 od top výrobce FORLIVING s.r.o. můžete sehnat právě teď za akční cenu! Akční ceny již od 4 683 Kč.