Počítačový stůl 1D1S

Moderní počítačový stolek z kolekce Damis je vyrobený z lamina v dezénu dub sonoma. Nábytek této kolekce se hodí do moderních... více informací »
Počítačový stůl  1D1S
1 955 Kč
Do obchodu
Moderní počítačový stolek z kolekce Damis je vyrobený z lamina v dezénu dub sonoma. Nábytek této kolekce se hodí do moderních...

Moderní počítačový stolek z kolekce Damis je vyrobený z lamina v dezénu dub sonoma. Nábytek této kolekce se hodí do moderních interiérů. Elegantní vzhled nábytku podporují kovové úchytky. Produkty z kolekce Damis svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Počítačový stolek má výsuv pro klávesnici, zásuvku a skříňku s plnými dvířky. Hrany stolku jsou opatřeny ABS. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka 110 cm – hloubka 58 cm – výška 75 cm Počítačový stolek je součástí kolekce Damis.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento velmi oblíbený produkt Počítačový stůl 1D1S je k sehnání bez obtíží tady u nás umístěný v rubrice pc stoly. Prozkoumejte parádní produkty z této populární rubriky v akci!

Tento akční produkt Počítačový stůl 1D1S od značky FORLIVING s.r.o. seženete na našich stránkách nyní levně! Aktuálně v akci za 1 955 Kč.