stůl Rea Flat 1

Jídelní stůl Rea Flat 1 s hranatou nohou, která je v provedení chrom. Stůl dodáváme s deskou 80x80 cm, kterou lze vybrat z několika dezénů. Deska je... více informací »
stůl Rea Flat 1
4 875 Kč
Do obchodu
Jídelní stůl Rea Flat 1 s hranatou nohou, která je v provedení chrom. Stůl dodáváme s deskou 80x80 cm, kterou lze vybrat z několika dezénů. Deska je...

Jídelní stůl Rea Flat 1 s hranatou nohou, která je v provedení chrom. Stůl dodáváme s deskou 80×80 cm, kterou lze vybrat z několika dezénů. Deska je vyrobená z lamina o síle 25 mm s 2 mm ABS hranou. Základna má rozměr 45×45 cm, průměr nohy je 6 cm. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Kov
Povedený výrobek stůl Rea Flat 1 seženete lehce na našich stránkách umístěný v kategorii jídelní stoly! Nyní najdete zcela nové produkty ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další kvalitní produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt stůl Rea Flat 1 od známého dodavatele FORLIVING s.r.o. snadno seženete momentálně na webu výhodně! Výhodně za super cenu 4 875 Kč.