Matrace Polargel Superior

Jediná matrace na českém trhu s nosností až 190 kg. Celopěnová matrace poskytuje i pro zákazníka s vysokou hmotností komfortní... více informací »
Matrace Polargel Superior
13 040 Kč
Do obchodu
Jediná matrace na českém trhu s nosností až 190 kg. Celopěnová matrace poskytuje i pro zákazníka s vysokou hmotností komfortní...

Jediná matrace na českém trhu s nosností až 190 kg. Celopěnová matrace poskytuje i pro zákazníka s vysokou hmotností komfortní odpočinek. Jádro je vyrobené ze značkové pěny ELIOCELL o hustotě 35kg/m³ s prořezy v oblasti „ramenní kolébky“, která je dostatečně pevná, aby poskytla bezproblémovou podporu vyšší váze. Vrchní část matrace tvoří chladívá a svěží pěna PolarGel, která je vysoce elastická, maximálně komfortní, prodyšná, zajistí neopakovatelný pocit svěžesti. Matrace je opatřena odnímatelným potahem ALOE VERA, který je velmi odolný a příjemný na dotek. Obsahuje látky, které působí na pokožku a pomáhá ji čistit a regenerovat. Je podšit klimatizační výplní. Potah je plně snímatelný a pratelný. Snímatelný potah je možné prát do 60°C. Vlastnosti matrace: ortopedická zátěž do 190 kg výška 20 cm uložení na lamelové nepolohovatlené rošty záruka 5 let FYZIOSYSTÉM – 5 zón tuhosti

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce MaterassoKvalitní a oblíbený produkt Matrace Polargel Superior můžete sehnat bezprostředně na našich stránkách v oblíbené sekci matrace! Vyberte si parádní zboží ze zmíněné kategorie ve slevě. To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce také další produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný kus Matrace Polargel Superior od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete tady nyní téměř zdarma. Cena od 13 040 Kč.