Ratanová pohovka FITSCHI, světlá

Ratanová pohovka FITSCHI s výpletem v odstínu světlý med. Pohovku dodáváme se sedáky po celém obvodu sedací i opěrné plochy pro... více informací »
Ratanová pohovka FITSCHI
3 150 Kč
Do obchodu
Ratanová pohovka FITSCHI s výpletem v odstínu světlý med. Pohovku dodáváme se sedáky po celém obvodu sedací i opěrné plochy pro...

Ratanová pohovka FITSCHI s výpletem v odstínu světlý med. Pohovku dodáváme se sedáky po celém obvodu sedací i opěrné plochy pro velmi pohodlné sezení. U této ratanové pohovky si můžete vybrat z více variant bavlněných látek, které jsou pro nás vyráběny v České republice.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka pohovky (vnější) 113 cmOblíbený výrobek Ratanová pohovka FITSCHI, světlá je k sehnání bezprostředně tady na stránkách ve známé sekci sedací soupravy. Získejte kvalitní produkty z naší kategorie z pohodlí domova! Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní produkty. Nakupujte výhoděn u nás! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Levný kus Ratanová pohovka FITSCHI, světlá od známého výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit na našich stránkách nyní v akci! Akční cena od 3 150 Kč.