Snídaňová souprava HONEYMOON, světlá

Ratanová snídaňová souprava Honeymoon v odstínu světlý med je vhodná do menšího prostoru. Snídaňová souprava je lehce... více informací »
Snídaňová souprava HONEYMOON
6 090 Kč
Do obchodu
Ratanová snídaňová souprava Honeymoon v odstínu světlý med je vhodná do menšího prostoru. Snídaňová souprava je lehce...

Ratanová snídaňová souprava Honeymoon v odstínu světlý med je vhodná do menšího prostoru. Snídaňová souprava je lehce přenositelná, vhodné umístění ratanové snídaňové soupravy je například na vaší terase či balkóně v letním období. Pohodlné ratanové jídelní židle s bílým polstrováním se jednoduše zasunují pod ratanový stolek s oválnou skleněnou deskou. Souprava je lehká, jednoduše se dá sklidit při nepříznivém počasí.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka židle 50 cm
Povedený produkt Snídaňová souprava HONEYMOON, světlá lze koupit zrovna tady na našem webu zařazený v sekci sedací soupravy. Pořiďte si ještě ostatní výrobky ze zmíněné rubriky jednoduše online. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Snídaňová souprava HONEYMOON, světlá od známé značky FORLIVING s.r.o. pořídíte tady teď právě levně! Nabídka již od 6 090 Kč.