Matrace SWISS oxygen 70-80×200 cm

Matraci SWISS oxygen nabízíme v rozměrech 70x200 cm nebo 80x200 cm. Matrace se vyrábí ze 3 druhů vysoce kvalitních švýcarských... více informací »
Matrace SWISS oxygen 70-80x200 cm
12 740 Kč
Do obchodu
Matraci SWISS oxygen nabízíme v rozměrech 70x200 cm nebo 80x200 cm. Matrace se vyrábí ze 3 druhů vysoce kvalitních švýcarských...

Matraci SWISS oxygen nabízíme v rozměrech 70×200 cm nebo 80×200 cm. Matrace se vyrábí ze 3 druhů vysoce kvalitních švýcarských pěn. Tuto výjimečnou matraci obaluje rovněž jedinečný potah Carbonio s uhlíkovými vlákny. Modrá vrstva je z inovativní pěny Oxygen s výbornou průdušností. Následkem toho dochází ke snížení potivosti a k udržení trvalého tělesného komfortu uživatele. Díky přidaným aditivům disponuje vynikající elasticitou a komfortem. Nevzniká tak nežádoucí tlak na tělo uživatele, čímž se zabrání blokování krevního oběhu. Dokonalým prokrvením organismus lépe a rychleji během spánku regeneruje, takže spánek bude relaxací bez kompromisů. Šedá vrstva je z materiálu EvoPoreHRC, švýcarská inovace, milník v historii vývoje pěn. Po PUR-pěnách a HR-pěnách je HRC pěna novou generací materiálů pro výrobu matrací. HRC – High Resilience Climate je vysoce elastická pěna s revoluční stálostí všech parametrů při změnách klimatu (teplota, vlhkost…). Strukturovaný mix buněk odolává vlivu vlhkosti, tepla a vysokého tlaku. Fialová vrstva je z inovativního materiálu AventO2 s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. AventO2 je novinka mezi matracovými materiály, kde je kvalita EvoPoreHRC umocněna přidáním aktívních přírodních složek – uklidňující levandulí a léčivými švýcarskými bylinkami. Vlastnosti matrace: – rozměry 70×200 cm nebo 80×200 cm – výška 22 cm – ortopedická zátěž do 150 kg – potah CARBONIO prošitý s PES vláknem – gramáž 300 g/m² – tuhost T3 – záruka 7 let

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce MaterassoExkluzivní produkt lze sehnat zrovna na webu zařazený v sekci matrace! Prozkoumejte zlevněné produkty z této kategorie snadno online. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další prověřené kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Matrace SWISS oxygen 70-80x200 cm od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit tady a teď ve výprodejové akci. Teď v akci 12 740 Kč.