Matrace Swiss Magic

Měkká pohodlná matrace vyrobená z inovativního materiálu s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. Švýcarská nadstavba HR studených pěn, s... více informací »
Matrace Swiss Magic
23 290 Kč
Do obchodu
Měkká pohodlná matrace vyrobená z inovativního materiálu s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. Švýcarská nadstavba HR studených pěn, s...

Měkká pohodlná matrace vyrobená z inovativního materiálu s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. Švýcarská nadstavba HR studených pěn, s přidáním aktivních přírodních složek levandule a léčivých alpských bylin je studená pěna Avanto2. Pěna s výjimečnou životností, funkční stálostí a materiálovou odolností vůči vlhkosti a teplotě. Optimální regulaci zaručuje přirozená ventilace vlhkosti a vyrovnávání teploty. Excelentně se tvaruje a přizpůsobuje tvaru Vašeho těla. Matrace má 7 zón tuhosti. S potah Lavender napuštěným výtažkem z levandule procházíte aromaterapií s mnoha pozitivními vlivy na tělo. Příznivé účinky levandule jsou známy při bolestech hlavy, nervovém vypětí a nespavosti. Splňuje všechny požadavky na hygienický a antialergický potah a současně je ošetřen proti roztočům. Potah je snímatelný a pratelný do 60 °C. Vlastnosti matrace: ortopedická zátěž do 130 kg výška 20 cm uložení na všechny druhy roštů záruka 10 let

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso Tento diskontní produkt Matrace Swiss Magic je k dispozici snadno u nás umístěný v rubrice matrace! Mrkněte na unikátní zboží z této oblíbené kategorie za příznivou cenu. To není všechno, u nás nabízíme více! U nás v nabídce najdete více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce vysoce kvalitní sortiment.

Tento velmi oblíbený výrobek Matrace Swiss Magic od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat u nás skutečně výhodně. Právě teď jen za 23 290 Kč.