Matrace SWISS oxygen

Matraci SWISS oxygen nabízíme v rozměru 180x200 cm. Matrace se vyrábí ze 3 druhů vysoce kvalitních švýcarských pěn. Tuto výjimečnou matraci... více informací »
Matrace SWISS oxygen
20 820 Kč
Do obchodu
Matraci SWISS oxygen nabízíme v rozměru 180x200 cm. Matrace se vyrábí ze 3 druhů vysoce kvalitních švýcarských pěn. Tuto výjimečnou matraci...

Matraci SWISS oxygen nabízíme v rozměru 180×200 cm. Matrace se vyrábí ze 3 druhů vysoce kvalitních švýcarských pěn. Tuto výjimečnou matraci obaluje rovněž jedinečný potah Carbonio s uhlíkovými vlákny. Modrá vrstva je z inovativní pěny Oxygen s výbornou průdušností. Následkem toho dochází ke snížení potivosti a k udržení trvalého tělesného komfortu uživatele. Díky přidaným aditivům disponuje vynikající elasticitou a komfortem. Nevzniká tak nežádoucí tlak na tělo uživatele, čímž se zabrání blokování krevního oběhu. Dokonalým prokrvením organismus lépe a rychleji během spánku regeneruje, takže spánek bude relaxací bez kompromisů. Šedá vrstva je z materiálu EvoPoreHRC, švýcarská inovace, milník v historii vývoje pěn. Po PUR-pěnách a HR-pěnách je HRC pěna novou generací materiálů pro výrobu matrací. HRC – High Resilience Climate je vysoce elastická pěna s revoluční stálostí všech parametrů při změnách klimatu (teplota, vlhkost…). Strukturovaný mix buněk odolává vlivu vlhkosti, tepla a vysokého tlaku. Fialová vrstva je z inovativního materiálu AventO2 s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. AventO2 je novinka mezi matracovými materiály, kde je kvalita EvoPoreHRC umocněna přidáním aktívních přírodních složek – uklidňující levandulí a léčivými švýcarskými bylinkami. Vlastnosti matrace: – rozměry 180×200 cm – výška 22 cm – ortopedická zátěž do 150 kg – potah CARBONIO prošitý s PES vláknem – gramáž 300 g/m² – tuhost T3 – záruka 7 let

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Tento kvalitní a žádaný produkt Matrace SWISS oxygen lze pořídit rovněž tu na našem webu zařazený v rubrice matrace. Najděte si jiné produkty ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás další kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žádaný kus Matrace SWISS oxygen od top značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte zde teď právě v akci. V akci od 20 820 Kč.