Designový dřevěný policový systém LM1950BK 80cm

Holandská designová značka Leitmotiv navrhuje a vyrábí již více jak 30 let designová svítidla a designové interiérové doplňky. Pro svůj... více informací »
Designový dřevěný policový systém LM1950BK 80cm
3 490 Kč
Do obchodu
Holandská designová značka Leitmotiv navrhuje a vyrábí již více jak 30 let designová svítidla a designové interiérové doplňky. Pro svůj...

Holandská designová značka Leitmotiv navrhuje a vyrábí již více jak 30 let designová svítidla a designové interiérové doplňky. Pro svůj jednoduchý, minimalistický a čistý design jsou produkty této značky oblíbené ve všech destinacích po celém světě. Univerzální interiérový pětipolicový systém z bambusového a lakovaného dřeva. Výška: 82cm Šířka: 80cm. Hloubka: 30cm. Materiál: naturální a lakované dřevo.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Tento žádaný výrobek Designový dřevěný policový systém LM1950BK 80cm můžete získat v pohodě tady na našem webu umístěný v sekci konferenční stolky! Nyní můžete získat kvalitní produkty z naší kategorie jednoduše online.

Tento nejprodávanější kus Designový dřevěný policový systém LM1950BK 80cm originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit na našich stránkách za výprodejovou cenu. Právě lze objednat jen za 3 490 Kč.