Křeslo s taburetem Porterie, látka se vzorem rose 14

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný světlou látkou s květinovým vzorem... více informací »
Křeslo s taburetem Porterie
8 590 Kč
Do obchodu
Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný světlou látkou s květinovým vzorem...

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek – pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný světlou látkou s květinovým vzorem rose 14 z kolekce Porterie by mohl být tím pravým pro vás. Nejen ušáky jsou vhodným doplňkem k relaxaci a lenošení. Ale právě ušáky můžete umístit kamkoli, kde si chcete užívat zaslouženého klidu a pohody. Křeslo i taburetku podpírají nožky z bukového dřeva, které jim propůjčují skvělou stabilitu. Dodáváme v demontu. Provedení: látka se vzorem rose 14 nožky dřevo buk Rozměry křesla: šířka 86 cm hloubka 72 cm výška 105 cm výška sezení 42 cm hloubka sezení 48 cm Rozměry taburetu: šířka 53 cm hloubka 53 cm výška 42 cm Možnost objednat i v dalších barevných provedeních látky Alova – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů. Upozorňujeme, že cena se v tomto případě navýší.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor buk
Tento levný výrobek dostanete jednoduše tu na webu zařazený v rubrice křesla! Získejte ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci. U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí kvalitní produkty Přesvědčte se!

Tento oblíbený výrobek Křeslo s taburetem Porterie, látka se vzorem rose 14 od top výrobce FORLIVING s.r.o. seženete zde ve výprodejové akci! Teď v akci 8 590 Kč.