Matrace TANDEM

Matrace TANDEM nabízíme v rozměru 180x200 cm. Potah STANDARD prošitý s PES vláknem (gramáž 200 g/m2). Dvě strany tuhosti s profilovanou pěnou... více informací »
Matrace TANDEM
9 380 Kč
Do obchodu
Matrace TANDEM nabízíme v rozměru 180x200 cm. Potah STANDARD prošitý s PES vláknem (gramáž 200 g/m2). Dvě strany tuhosti s profilovanou pěnou...

Matrace TANDEM nabízíme v rozměru 180×200 cm. Potah STANDARD prošitý s PES vláknem (gramáž 200 g/m2). Dvě strany tuhosti s profilovanou pěnou ELIOCELL o hustotě 28 kg/m3 a 25 kg/m3. Nosnost 130 kg. S ekologickým lepením. Celková výška matrace je 18 cm.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso Akční a ve slevě produkt Matrace TANDEM můžete koupit právě tady na stránkách v oblíbené sekci matrace! Nyní můžete získat ještě jiné kousky z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu! Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. může nabídnout kvalitní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční kus Matrace TANDEM originál od výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte nyní levně! Nabídky od 9 380 Kč.