Noční stolek Tavoli,

Noční stolek Tavoli se zásuvkou a úložným prostorem nabízíme z lamina v dezénu dub sonoma. Doporučujeme jej do vaší ložnice,... více informací »
Noční stolek Tavoli
790 Kč
Do obchodu
Noční stolek Tavoli se zásuvkou a úložným prostorem nabízíme z lamina v dezénu dub sonoma. Doporučujeme jej do vaší ložnice,...

Noční stolek Tavoli se zásuvkou a úložným prostorem nabízíme z lamina v dezénu dub sonoma. Doporučujeme jej do vaší ložnice, studentského či dětského pokoje. Dodáváme v demontu. Rozměry: šířka 37 cm výška 42,7 cm hloubka 36 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 37.6
Výjimečný a žádaný výrobek Noční stolek Tavoli, jde pořídit bez obtíží tady na webu v sekci noční stolky! Vyberte si ještě podobné produkty z této kategorie za extra cenu. Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další prověřené produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce FORLIVING s.r.o. dodává skvělé zboží. A to ještě není vše!

Zlevněný kus Noční stolek Tavoli, od výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte na našich stránkách teď levně. Nabídka již od 790 Kč.