Matrace Neroli Therapy

Sendvičová partnerská matrace s Neroli pěnou, která má uklidňující, antidepresivní účinky a zlepšuje cirkulaci krevního oběhu. Pěna Neroli... více informací »
Matrace Neroli Therapy
29 260 Kč
Do obchodu
Sendvičová partnerská matrace s Neroli pěnou, která má uklidňující, antidepresivní účinky a zlepšuje cirkulaci krevního oběhu. Pěna Neroli...

Sendvičová partnerská matrace s Neroli pěnou, která má uklidňující, antidepresivní účinky a zlepšuje cirkulaci krevního oběhu. Pěna Neroli díky obsahu esenciálních olejů z květu pomerančovníku napomáhá klidnému spánku. Vzhledem k extrémní objemové hustotě má pěna vynikající životnost. Žlutý profil tvoří HR studená pěna, která je komfortní a vyrovnává teplotní rozdíly. Červený profil je z antibakteriální Sanitized pěny, která skvěle likviduje roztoče, plísně a bakterie. Visco pěna Thermosilver na spodní funkční straně je zárukou vynikající ortopedičnosti, termoregulace a antibakteriálních vlastností. Potah matrace je z materiálu Silktouch prošitým viscoelastickou pěnou s PES vláknem a z boku všitá Goldtouch látka. Potah. Silktouch prošitý s línou pěnou dotváří jedinečný pocit luxusu, jenž je zřejmý při prvním kontaktu s matrací. Potah je snímatelný a pratelný na 60 C°. Vlastnosti: – FYZIOSYSTEM 7 zon tuhosti – ortopedická zátěž 140 kg – výška 28 cm – záruka 8 let – doporučené všechny typy roštů – rozměr 160×200 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso Tento neodolatelný produkt Matrace Neroli Therapy jde sehnat nyní tu umístěný v sekci matrace. Nyní najdete jiné produkty z této známé rubriky za výhodné peníze! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Matrace Neroli Therapy od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat tady se slevou! Nabídky od 29 260 Kč.