Kuchyňská linka Modena 240 cm – rijeka tmavá

Kuchyňská linka Modena vyrobená z kvalitního lamina má celkovou šířku 240 cm. Korpus této kuchyňské linky je v dezénu rijeka světlá. Čela... více informací »
Kuchyňská linka Modena 240 cm - rijeka tmavá
15 712 Kč
Do obchodu
Kuchyňská linka Modena vyrobená z kvalitního lamina má celkovou šířku 240 cm. Korpus této kuchyňské linky je v dezénu rijeka světlá. Čela...

Kuchyňská linka Modena vyrobená z kvalitního lamina má celkovou šířku 240 cm. Korpus této kuchyňské linky je v dezénu rijeka světlá. Čela dvířek a zásuvek jsou mořena kombinací dezénů rijeka tmavá a rijeka světlá (detail viz obrázek v galerii). Kuchyňskou linku Vám dodáme včetně pracovní desky o síle 38 mm. Pracovní deska je v dezénu travertyn světlý. Dřezová skříňka je dodávána bez dřezu. Rozměry jednotlivých skříněk naleznete na obrázku v galerii. Kuchyňská linka se dodává v demontu, bez vyobrazených spotřebičů. Kuchyňskou linku lze objednat pouze jako komplet. Rozměry: – šířka 240 cm – hloubka 60 cm – výška 210 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Hodně povedený produkt Kuchyňská linka Modena 240 cm jde sehnat rovnou tady a teď na našich stránkách v populární sekci kuchyňské linky. Mrkněte na vyjímečné výrobky z naší kategorie za nejlepší ceny! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční kus Kuchyňská linka Modena 240 cm - rijeka tmavá od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít právě nyní za výprodejovou cenu. Aktuálně v akci za 15 712 Kč.