Ratanová pohovka KERIN, tmavá

Ratanová pohovka KERIN v odstínu tmavý med. Jedná se o kvalitní pohodlnou ratanovou pohovku z přírodního materiálu - ratanu. K ratanové pohovce vám... více informací »
Ratanová pohovka KERIN
9 340 Kč
Do obchodu
Ratanová pohovka KERIN v odstínu tmavý med. Jedná se o kvalitní pohodlnou ratanovou pohovku z přírodního materiálu - ratanu. K ratanové pohovce vám...

Ratanová pohovka KERIN v odstínu tmavý med. Jedná se o kvalitní pohodlnou ratanovou pohovku z přírodního materiálu – ratanu. K ratanové pohovce vám dodáme sedáky bílé barvy, které jsou již zahrnuty v ceně. Neváhejte s nákupem kvalitní ratanové pohovky za solidní cenu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Vnější šířka pohovky 127 cm Unikátní a žádaný produkt Ratanová pohovka KERIN, tmavá jde pořídit právě zde tady a teď na našem webu zařazený v sekci sedací soupravy. Pořiďte si vyjímečné produkty z této známé kategorie za parádní cenu.

Designový výrobek Ratanová pohovka KERIN, tmavá originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete na našich stránkách teď právě skutečně výhodně. Právě lze objednat jen za 9 340 Kč.