Závěsná skříňka Anter, tmavě šedá /

Závěsná skříňka Anter z tmavě šedé DTD s prvky v dezénu dub. Koupelnová skříňka je vybavena1 plnými dvířky s policí. Pro... více informací »
Závěsná skříňka Anter
2 590 Kč
Do obchodu
Závěsná skříňka Anter z tmavě šedé DTD s prvky v dezénu dub. Koupelnová skříňka je vybavena1 plnými dvířky s policí. Pro...

Závěsná skříňka Anter z tmavě šedé DTD s prvky v dezénu dub. Koupelnová skříňka je vybavena1 plnými dvířky s policí. Pro pohodlné otevírání jsou dvířka opatřena zdobnou úchytkou. Uvnitř skříňky naleznete prostor rozdělený policí na dvě části, které vám poskytnou dostatek úložného pro kosmetiku, či ručníky. Vybavte si koupelnu dle vašich představ a potřeb společně s dalšími prvky této elegantní sektorové kolekce Anter(viz související produkty). Dodáváme v demontu. Vlastnosti: materiál DTD laminovaná dezén tmavě šedá / dub šířka 41 cm hloubka 24 cm výška 70 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Tento akční a ve slevě produkt Závěsná skříňka Anter, tmavě šedá můžete pořídit jednoduše tu na stránkách v populární rubrice koupelnový nábytek! Získejte parádní výrobky z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ovšem není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce také více kousků značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní zboží.

Tento kvalitní a levný produkt Závěsná skříňka Anter, tmavě šedá / od známé značky FORLIVING s.r.o. můžete najít právě skutečně výhodně. V akci od 2 590 Kč.