Relaxační křeslo RAVEL tmavě modrá

Pohodlné křeslo Ravel s příjemnou a odolnou sametovou látkou v tmavě modrém provedení vás okouzlí na první pohled. Kostra... více informací »
Relaxační křeslo RAVEL tmavě modrá
6 207 Kč
Do obchodu
Pohodlné křeslo Ravel s příjemnou a odolnou sametovou látkou v tmavě modrém provedení vás okouzlí na první pohled. Kostra...

Pohodlné křeslo Ravel s příjemnou a odolnou sametovou látkou v tmavě modrém provedení vás okouzlí na první pohled. Kostra křesla je z masivního dřeva v černém odstínu. Ušák Ravel se stane úžasným pomocníkem, který zpříjemní chvíle odpočinku. Křesílko vám zajistí královské posezení díky velké zádové opěrce a pohodlným područkám. Potah křesílka je z vnější strany ozdobně prošívaný. Díky dekorativnímu prošití vnitřní strany se stane ozdobou každé místnosti. Relaxační křeslo RAVEL má měkký a zároveň pohodlný polštář na sedáku, který zvýší komfort sezení. Křeslo svým vzhledem přímo vybízí k pohodlnému posezení – třeba s knihou, šálkem kávy či sklenkou dobrého vína.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva tmavě modrá-Modrá

Tento diskontní produkt Relaxační křeslo RAVEL tmavě modrá od dodavatele se skvělou pověstí FORLIVING s.r.o. lze pořídit ještě dnes za báječnou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 6 207 Kč.