Tmavě šedý sedací vak BeanBag Roller

Sedací vak Roller je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru válce slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé... více informací »
Tmavě šedý sedací vak BeanBag Roller
1 099 Kč
Do obchodu
Sedací vak Roller je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru válce slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé...

Sedací vak Roller je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru válce slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé děti i dospělé. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Sedací vak si tak klidně můžete vzít ven na zahradu či terasu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: délka 40 cm x šířka 40 cm x výška 50 cm Barva: tmavě šedý Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka Hodně povedený produkt Tmavě šedý sedací vak BeanBag Roller lze zakoupit v pohodě na našem webu ve známé rubrice sedací vaky. Nyní můžete najít vyjímečné kusy z této známé sekce za nejnižší cenu! Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. vás obohatí o top zboží U nás vám nabídneme víc, u nás najdete další kvalitní zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Exkluzivní produkt Tmavě šedý sedací vak BeanBag Roller od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte na našich stránkách opravdu levně. Nabídka již od 1 099 Kč.