Vysoká skříňka Anter, tmavě šedá /

Vysoká skříňka Anter z tmavě šedé DTD s prvky v dezénu dub. Koupelnová skříňka je vybavena 2 plnými dvířky, otevřenou... více informací »
Vysoká skříňka Anter
5 890 Kč
Do obchodu
Vysoká skříňka Anter z tmavě šedé DTD s prvky v dezénu dub. Koupelnová skříňka je vybavena 2 plnými dvířky, otevřenou...

Vysoká skříňka Anter z tmavě šedé DTD s prvky v dezénu dub. Koupelnová skříňka je vybavena 2 plnými dvířky, otevřenou policí a 1 zásuvkou. Pro pohodlné otevírání jsou dvířka i zásuvka opatřena zdobnou úchytkou. Uvnitř skříňky naleznete prostor rozdělený policí na dvě části, které vám poskytnou dostatek úložného pro vše potřebné. Vybavte si koupelnu dle vašich představ a potřeb společně s dalšími prvky této elegantní sektorové kolekce Anter(viz související produkty). Dodáváme v demontu. Vlastnosti: materiál DTD laminovaná dezén tmavě šedá / dub šířka 41 cm hloubka 32 cm výška 191 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Designový kus Vysoká skříňka Anter, tmavě šedá jde nakoupit zrovna u nás v populární sekci koupelnový nábytek! Pořiďte si vyjímečné kousky z této kategorie snadno online. Výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje skvělé produkty Nové kousky každý den. To ale není všechno, u nás nabízíme více. U nás najdete více skvělých produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční výrobek Vysoká skříňka Anter, tmavě šedá / od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat právě zde opravdu levně! Cena již od 5 890 Kč.