Ratanový otoman FREON s úložným prostorem, tmavý

Ratanový otoman FREON s úložným prostorem - vyjímečný a praktický kus exotického nábytku. Konstrukce otomanu je vyrobena z... více informací »
Ratanový otoman FREON s úložným prostorem
3 400 Kč
Do obchodu
Ratanový otoman FREON s úložným prostorem - vyjímečný a praktický kus exotického nábytku. Konstrukce otomanu je vyrobena z...

Ratanový otoman FREON s úložným prostorem – vyjímečný a praktický kus exotického nábytku. Konstrukce otomanu je vyrobena z mahagonového dřeva, obvodové plochy tvoří výplet z ratanového proutí v tmavě hnědém odstínu. Mimo pohodlné sezení nabízí otoman i úložný prostor, který využijete odkrytím desky potažení černou látkou. Součástí ratanového otomanu je sedák barvy bílé.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Délka 100 cm
Tento unikátní produkt Ratanový otoman FREON s úložným prostorem, tmavý máte možnost získat jednoduše tu na našem webu v sekci sedací soupravy. Najděte si zcela nové produkty ze zmíněné kategorie za báječnou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další vybrané kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední značka FORLIVING s.r.o. má k dispozici top zboží.! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Zajímavý produkt Ratanový otoman FREON s úložným prostorem, tmavý od dodavatele s dobrým jménem FORLIVING s.r.o. jde získat v naší aktuální nabídce za výprodejovou cenu. Nyní získáte od 3 400 Kč.