Regál Top

Regál Top je vyrobený z 16 mm silného lamina a vybrat jej můžete z několika nadčasových dezénů. Dodáváme v demontu. Rozměry: - šířka 48 cm -... více informací »
Regál Top
3 648 Kč
Do obchodu
Regál Top je vyrobený z 16 mm silného lamina a vybrat jej můžete z několika nadčasových dezénů. Dodáváme v demontu. Rozměry: - šířka 48 cm -...

Regál Top je vyrobený z 16 mm silného lamina a vybrat jej můžete z několika nadčasových dezénů. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 48 cm – hloubka 35 cm – výška 123 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoUnikátní výrobek lze sehnat zrovna tady u nás v populární sekci knihovny! Vyhledejte si parádní zboží ve zmiňované kategorii za super cenu. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje prvotřídní výrobky Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další vybrané produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Exkluzivní produkt Regál Top od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. seženete na našich stránkách za výhodnou cenu! Cena od 3 648 Kč.