Lamelový rošt Triple Expert T12

V oblasti hlavy i nohou manuálně polohovatelný lamelový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového... více informací »
Lamelový rošt Triple Expert T12
5 199 Kč
Do obchodu
V oblasti hlavy i nohou manuálně polohovatelný lamelový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového...

V oblasti hlavy i nohou manuálně polohovatelný lamelový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy a v počtu 42 ks zajistí maximální kopírování matrace potažmo pak těla uživatele. Rošt disponuje nastavením tuhosti ve střední části – díky posuvným „opaskům“ a zdvojeným lamelám. Pouzdra jsou nejen výkyvná, ale i zvýšená, takže s matrací mnohem lépe spolupracují. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Rám i lamely roštu jsou opatřeny karbonovou fólií, která dřevěné části lépe chrání proti atmosférickým vlivům a zároveň je šetrnější k potahu matrace. Rám roštu je impregnován levandulovým olejem. Rozměry 70×200 cm, 80×200 cm nebo 90×200 cm. Záruka: 2 roky Počet lamel: 42 kusů Šířka lamel: 25 mm Pouzdra: výkyvná, gumová, trojitá Výška roštu: 8,5 cm Nosnost: do 120 kg Doporučené matrace: pěnové, latexové

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 70×200 cm-80×200 cm-90×200 cm
Žádaný produkt Lamelový rošt Triple Expert T12 máte možnost najít jednoduše tu na našem webu ve známé rubrice rošty k matracím! Najděte si vyjímečné produkty z této rubriky za nejnižší cenu! Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. má k dispozici velmi kvalitní produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. To však není všechno, máme toho více! Máme v nabídce však také další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Vynikající kus Lamelový rošt Triple Expert T12 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit právě skutečně levně! Ceny již od 5 199 Kč.