fbpx
Katalog nábytku Renoplast
  1. Domů
  2. stoly a stolky
  3. TV stolky
  4. TV stolek COSTA 180 cm černý/ořech

TV stolek COSTA 180 cm černý/ořech

Žádaný kousek TV stolek COSTA 180 cm černý/ořech od předního výrobce Kalune Design máte možnost získat aktuálně na webu napořád výhodně. Zrovna nyní za cenu 5 949 Kč.
TV stolek COSTA 180

Chcete se doma cítit spokojeně a pohodlně? Je důležité mít okolo sebe vytvořený bezpečný a moderní prostor, který vám poskytne všechno, co chcete. Správný výběr nábytku umí do interiéru dostat příjemnou atmosféru, která bude cítit celým domovem. V tom pomáhá kousek, který je elegantní, moderní, praktický a disponuje jemnými liniemi. Hodí se do všech místností, stylů a interiérů a zamilujete se na první pohled. Řeč je o TV stolku Costa, který je v krásném dekoru ořechu, doplněném černým zbarvením.

Na výrobu se využívají kvalitní a odolné materiály. Drobné nožky, které jsou nosným prvkem celého TV stolku, jsou vyrobené z pevného kovu. Tělo a také úložný prostor zase tvoří pevná dřevotříska, která je ošetřená melaminem a ve vzhledu vintage. Melamin pomáhá chránit před oděrkami a drobnými škrábanci. Úložný prostor tvoří vrchní plocha například na televizi, uprostřed dvě otevřené police a po stranách dvě skříňky, které jsou opatřeny dveřmi s klasickým otevíráním.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Opatřeno melaminem
Kombinace polic a skříněk

Materiál: Kov, Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 30 cm, Šířka: 180 cm, Výška: 49 cm