fbpx
Katalog nábytku Renoplast
  1. Domů
  2. stoly a stolky
  3. TV stolky
  4. TV stolek PERA 120 cm bílý

TV stolek PERA 120 cm bílý

Tento kvalitní a žádaný výrobek TV stolek PERA 120 cm bílý od značky s dlouholetou tradicí Kalune Design lze koupit u nás teď za super cenu. V akci od 2 175 Kč.
TV stolek PERA 120

Máte pocit, že vaše domácnost má už to nejlepší za sebou a slušela by jí nová změna, která pomůže vše oživit a pozvednout na novou úroveň? Nemusíte přistupovat ke složitým renovacím, postačí jednoduše vyměnit některý z nábytku, který už doma máte. TV stolek Pera je moderně zpracován, nezapomíná na praktickou stránku ve formě úložného prostoru. Pyšní se také jemnými liniemi a rozpoznatelnou elegancí, která si své místo najde v každé místnosti.

Při výběru vhodného nábytku nesmíte zapomínat ani na materiály výroby. U tohoto kousku jde především o silnou dřevotřísku, která je potažená melaminem. Ten pomáhá chránit před drobnými oděrkami a škrábanci, které se mohou tu a tam objevit. Navíc s sebou nese dostatek úložného prostoru, který je zde tvořen ve formě otevřených polic, které jsou v různých velikostech. Nezapomíná se ani na vrchní desku.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Otevřený prostor
Opatřeno melaminem

Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: S policí, Hloubka: 28 cm, Šířka: 120 cm, Výška: 55 cm