Zásuvková komoda Venuše K1, typ A

Komoda se 4 zásuvkami ze sektoru Venuše pro uložení drobných oděvů a jiných drobností. Zásuvkovou komodu z kvalitní a odolné laminované desky o... více informací »
Zásuvková komoda Venuše K1
8 424 Kč
Do obchodu
Komoda se 4 zásuvkami ze sektoru Venuše pro uložení drobných oděvů a jiných drobností. Zásuvkovou komodu z kvalitní a odolné laminované desky o...

Komoda se 4 zásuvkami ze sektoru Venuše pro uložení drobných oděvů a jiných drobností. Zásuvkovou komodu z kvalitní a odolné laminované desky o síle 18 mm chrání pevné a silné hrany ABS. Zásuvky s kuličkovým výsuvem a automatickým dovíráním jsou vyrobeny z bílé laminované desky o síle 12 mm. Horní deska je z laminované desky síly 22 mm. Vzhledem k použitým materiálům je komoda snadno čistitelná a odolná vůči neopatrnému zacházení. Úchytky jsou dodávány pouze v chromovém provedení. Dodáváme ji v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Velmi oblíbený produkt Zásuvková komoda Venuše K1, typ A můžete pořídit rovněž tady na našem webu ve známé rubrice komody. Připravili jsme pro vás ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie z pohodlí domova! Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní produkty A to ještě není vše.

Neodolatelný kus Zásuvková komoda Venuše K1, typ A od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno najdete u nás ve výprodejové akci! Nabídky již od 8 424 Kč.