Úložný prostor Malta SZL

Úložný prostor Malta SZL nabízíme z lamina v dekoru dub artisan. Úložný prostor, do kterého můžete přehledně uložit vaše... více informací »
Úložný prostor Malta SZL
1 826 Kč
Do obchodu
Úložný prostor Malta SZL nabízíme z lamina v dekoru dub artisan. Úložný prostor, do kterého můžete přehledně uložit vaše...

Úložný prostor Malta SZL nabízíme z lamina v dekoru dub artisan. Úložný prostor, do kterého můžete přehledně uložit vaše ložní či sezónní prádlo, snadno zasunete pod postel Malta L1 z naší nabídky. Kolekce Malta si díky kombinaci čistých linií a funkčnosti najde místo v mnoha obývacích pokojích či ložnicích. Šuplík vám dodáme v demontu. Prohlédněte si kompletní nabídku bezúchytkového systému Malta v celé své kráse. Dekor hřejivého dubu artisan s matnou bílou nebo šedou učiní každý pokoj jedinečným.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Oblíbený produkt lze nakoupit teď tady a teď na našem webu v populární rubrice postele! Pořiďte si ještě další zboží ve zmíněné sekci z pohodlí domova. Máme toho více, u nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Úložný prostor Malta SZL od značky se zárukou kvality FORLIVING s.r.o. je k dispozici v naší online nabídce levně! Právě teď jen za 1 826 Kč.