Univerzální sedací souprava Nero

Sedací soupravu Nero nabízíme v látce Alpa 19 tmavěšedá (korpus), sedáky a opěráky v látce Alpa 17 světle šedá. Výplň... více informací »
Univerzální sedací souprava Nero
17 399 Kč
Do obchodu
Sedací soupravu Nero nabízíme v látce Alpa 19 tmavěšedá (korpus), sedáky a opěráky v látce Alpa 17 světle šedá. Výplň...

Sedací soupravu Nero nabízíme v látce Alpa 19 tmavěšedá (korpus), sedáky a opěráky v látce Alpa 17 světle šedá. Výplň sedáku tvoří pružiny bonell v kombinaci s PUR pěnou. Sedačka Nero vám nabízí možnost libovolně si určit při montáži provedení rohu. Už nemusíte mít starosti s tím, jestli jste zvolili správnou variantu, sedačku Nero totiž umístíte do každého obýváku. Jistě oceníte i rozkládání s funkcí spaní a praktický úložný prostor, kam se hravě vejdou lůžkoviny pro návštěvy nebo sezonní věci. Rozklad sedačky je jednoduchý a rychlý, takže se nemusíte bát nečekaných nocležníků. Součástí dodávky jsou také vyobrazené polštářky, které můžete používat jako dekoraci nebo jako praktickou pomůcku při lenošení. Soupravu Nero nedoporučujeme do prostoru – zadní část rohu je očalouněna pouze čalounickou krycí látkou. Dodáváme ji v demontu – pokud nemáte času nazbyt, naši pracovníci vám ji rádi smontují a vynesou do bytu. Stačí si přiobjednat montáž nebo výnos produktu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Úložný prostor ano
Zcela unikátní výrobek Univerzální sedací souprava Nero lze zakoupit pohodlně na našich stránkách v populární kategorii sedací soupravy. Vyhledejte si ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie jednoduše online! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další vybrané kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje top sortiment

Oblíbený a kvalitní produkt Univerzální sedací souprava Nero od spolehlivého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte v naší aktuální nabídce až neuvěřitelně levně! Za bezkonkureční cenu 17 399 Kč.