Univerzální sedací souprava Santiago

Prostornou sedací soupravu Santiago nabízíme v černé ekokůži Madryt 1100 (korpus), sedáky a opěráky jsou čalouněné šedou látkou Vida 96. Sedací... více informací »
Univerzální sedací souprava Santiago
24 999 Kč
Do obchodu
Prostornou sedací soupravu Santiago nabízíme v černé ekokůži Madryt 1100 (korpus), sedáky a opěráky jsou čalouněné šedou látkou Vida 96. Sedací...

Prostornou sedací soupravu Santiago nabízíme v černé ekokůži Madryt 1100 (korpus), sedáky a opěráky jsou čalouněné šedou látkou Vida 96. Sedací souprava ve tvaru U má snadno rozložitelnou spací funkci a 2 úložné prostory pro ložní prádlo. Prošívání na sedáku a opěradlech tvoří atraktivní vizuální prvek. Sedací souprava Santiago bude krásným doplňkem každého obývacího pokoje. Moderní rohové sedací soupravy se vyznačují nejen atraktivním vzhledem, ale také řešeními, která ovlivňují funkčnost při používání. Rohová sedací souprava Santiago je právě takový model. Při její výrobě byl kladen důraz na pohodlí při odpočinku a obecný komfort používání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka-Ekokůže
Tento velmi oblíbený produkt Univerzální sedací souprava Santiago můžete koupit nyní tu na našich stránkách ve známé sekci sedací soupravy! Připravili jsme pro vás nové produkty ve zmiňované sekci za super ceny.

Tento vynikající produkt Univerzální sedací souprava Santiago značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat zrovna ve výhodné akci! Pouze nyní za 24 999 Kč.