Komoda Rea Ottawa UP6, UNI čelo

Pro oživení komody Rea Ottawa UP6 si můžete jedno čelo zásuvky dokoupit v barevných odstínech UNI color a kdykoliv jej zase... více informací »
Komoda Rea Ottawa UP6
7 121 Kč
Do obchodu
Pro oživení komody Rea Ottawa UP6 si můžete jedno čelo zásuvky dokoupit v barevných odstínech UNI color a kdykoliv jej zase...

Pro oživení komody Rea Ottawa UP6 si můžete jedno čelo zásuvky dokoupit v barevných odstínech UNI color a kdykoliv jej zase vyměnit za původní. Komodu se 2 zásuvkami a 4 plnými dvířky z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních dezénů. Horní deska je zesílená na 25 mm s 2 mm hranami ABS. Dodáváme v demontu. Zásuvky jsou opatřeny celovýsuvy s hladkým tichým chodem, hloubka zásuvky 40 cm. Úchytky jsou balené jako sada pro příslušný typ. Obrázek je ilustrační s plastovou úchytkou TYP1. Objednat si můžete nerezové úchytky TYP2. Prohlédněte si další prvky této moderní kolekce slovenské výroby (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Kombinované Výjimečný produkt Komoda Rea Ottawa UP6, UNI čelo můžete získat v pohodě tu na našem webu zařazený v sekci komody! Připravili jsme akční kousky z této rubriky za internetové ceny! Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce velmi kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na další prověřené produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a levný produkt Komoda Rea Ottawa UP6, UNI čelo od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat právě teď za akční cenu. Teď v akci 7 121 Kč.