Zrcadlo v rámu, bronzový versailleský ornament

Zrcadlo v rámu s bronzovými versailleskými ornamenty o šíři 64 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -... více informací »
Zrcadlo v rámu
3 012 Kč
Do obchodu
Zrcadlo v rámu s bronzovými versailleskými ornamenty o šíři 64 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -...

Zrcadlo v rámu s bronzovými versailleskými ornamenty o šíři 64 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 42×52 cm až do 75×155 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu Tento levný výrobek Zrcadlo v rámu, bronzový jde koupit také tu na stránkách v populární sekci koupelnová zrcadla. Připravili jsme podobné produkty z naší rubriky z pohodlí domova. Naše nabídka je široká, podívejte se také na další skvělé produkty značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající výrobek Zrcadlo v rámu, bronzový versailleský ornament pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď právě skutečně výhodně! Cena již od 3 012 Kč.