Zrcadlová skříň v dekoru dub welington Quetro

Šatní skříň z kolekce nábytku v dekoru dub welington Quetro. Skříň můžete zakoupit také v rámci ložnicové sestavy Quetro. Dvoudveřová skříň... více informací »
Zrcadlová skříň v dekoru dub welington Quetro
16 190 Kč
Do obchodu
Šatní skříň z kolekce nábytku v dekoru dub welington Quetro. Skříň můžete zakoupit také v rámci ložnicové sestavy Quetro. Dvoudveřová skříň...

Šatní skříň z kolekce nábytku v dekoru dub welington Quetro. Skříň můžete zakoupit také v rámci ložnicové sestavy Quetro. Dvoudveřová skříň je s posuvnými dveřmi se zrcadlem. Dveře tvoří 2×3 zrcadlové tabule. Uvnitř je věšáková a policová část (dvě věšákové tyče, dvě široké police, šest užších polic). Nosnost širokých polic je přibližně 15 kg, nosnost užších polic pak cca 10 kg. Skříň doporučujeme připevnit ke stěně. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Nejprodávanější produkt máte možnost najít snadno tu umístěný v kategorii šatní skříně! Mrkněte na vyjímečné kousky ve zmiňované rubrice na pár kliknutí.

Unikátní a oblíbený kus Zrcadlová skříň v dekoru dub welington Quetro od známé značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit tady a teď za výprodejovou cenu. Nyní za akční cenu 16 190 Kč.