Zrcadlo v rámu, stříbrný versailleský ornament

Zrcadlo v rámu se stříbrnými versailleskými ornamenty o šíři 64 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného... více informací »
Zrcadlo v rámu
3 916 Kč
Do obchodu
Zrcadlo v rámu se stříbrnými versailleskými ornamenty o šíři 64 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného...

Zrcadlo v rámu se stříbrnými versailleskými ornamenty o šíři 64 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 42×52 cm až do 75×155 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu
Nejprodávanější výrobek Zrcadlo v rámu, stříbrný versailleský ornament seženete teď na webu v oblíbené rubrice koupelnová zrcadla! Nyní si můžete koupit nové kousky z této oblíbené rubriky za výhodné peníze.

Levný výrobek Zrcadlo v rámu, stříbrný versailleský ornament od známé společnosti FORLIVING s.r.o. můžete sehnat nyní ve slevě! Akční cena již od 3 916 Kč.