Zrcadlo v rámu, patinovaný zlatý ornament

Zrcadlo v patinovaném rámu se zlatými ornamenty o šíři 56 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky... více informací »
Zrcadlo v rámu
1 947 Kč
Do obchodu
Zrcadlo v patinovaném rámu se zlatými ornamenty o šíři 56 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky...

Zrcadlo v patinovaném rámu se zlatými ornamenty o šíři 56 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 40×50 cm až do 74×154 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu Žádaný produkt jde pořídit rovněž tu na stránkách umístěný v kategorii koupelnová zrcadla! Pořiďte si podobné produkty ve zmiňované sekci za výhodnou cenu! Výrobce FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout velmi kvalitní výrobky. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento kus Zrcadlo v rámu, patinovaný zlatý ornament od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte tady nyní ve výprodejové akci. Nabídka již od 1 947 Kč.