Zrcadlo s fazetou v rámu, římský bronz

Zrcadlo v bronzovém rámu o šíři 88 mm. Zrcadlo s fazetou z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného... více informací »
Zrcadlo s fazetou v rámu
1 645 Kč
Do obchodu
Zrcadlo v bronzovém rámu o šíři 88 mm. Zrcadlo s fazetou z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného...

Zrcadlo v bronzovém rámu o šíři 88 mm. Zrcadlo s fazetou z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 46×56 cm až do 116×176 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu-S fazetou
Hodně povedený kus Zrcadlo s fazetou v rámu, římský lze zakoupit právě tady na našem webu umístěný v rubrice koupelnová zrcadla. Vyberte si ještě ostatní výrobky ve zmíněné kategorii za výprodejovou cenu!

Vynikající produkt Zrcadlo s fazetou v rámu, římský bronz od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít zde nyní za akční cenu. Právě lze objednat jen za 1 645 Kč.