Zrcadlo v rámu, zlatá listová textura

Zrcadlo ve zlatém rámu s listovou texturou o šíři 90 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -... více informací »
Zrcadlo v rámu
1 685 Kč
Do obchodu
Zrcadlo ve zlatém rámu s listovou texturou o šíři 90 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -...

Zrcadlo ve zlatém rámu s listovou texturou o šíři 90 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 46×56 cm až do 80×160 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámuVe slevě tento produkt lze sehnat právě zde na stránkách ve známé kategorii koupelnová zrcadla! Vyhledejte si nové produkty ze zmíněné rubriky za nejlepší ceny! To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se taky na další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě výrobek Zrcadlo v rámu, zlatá listová textura od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít teď za výhodnou cenu! Cena od 1 685 Kč.